10% הנחה על הרכישה הראשונה בהצטרפות למועדון הלקוחות

אודות יולי מאנה

נעים מאוד

אני יולי מאנה, מאפרת מקצועית ומוסמכת משנת 2014, חיה ונושמת את עולמות האיפור, הטיפוח והביוטי.

 

אז רגע לפני הכל – אני אמא לסאן, ריף ומילה המתוקים, ונשואה לברק האחד שלי. 

המשפחה שלי הם הכוח שלי לקום בבוקר ולעשות את מה שאני הכי אוהבת, עם רוח גבית ועם מוטיבציה ענקית. 

כאן מתחיל הרומן שלי עם עולם האיפור והיופי

בשנת 2015, אחרי שסיימתי לימודי איפור והסומכתי להיות מאפרת באופן רשמי, הקמתי את ערוץ היוטיוב שלי, שיתפתי בעבודות האיפור שלי והכנסתי אנשים לעולמה הסודי של מאפרת ולמאחורי הקלעים של כל הסודות המקצועיים שעוזרים לי לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר, ועם טון של תשוקה והתלהבות מהדרך ומהתוצאות.

 

מאז, הספקתי לצבור המון ידע, כלים וניסיון, וגם להגיע לכמה הישגים ונקודות דרך:

כחלק מארגז הכלים שלי והמיומנויות שרכשתי, אני מלמדת, מאפרת ומדריכה אנשים את מקצועות היופי -בכל הנוגע לאיפור מקצועי, איפור כלות וערב, אפקטים אמנותיים מיוחדים, ציורי פנים וגוף ועד תסרוקות ועיצוב שיער. 

עם השנים, תוך כדי שפרצתי ברשתות החברתיות והפכתי להיות מובילת דעה במספר ערוצים בעולמות הביוטי, נבחרתי להיות יצרנית תוכן מובילה של סופר פארם וייצגתי בגאווה גדולה מותגי על מהארץ ומהעולם. 

ואחרי כברת הדרך הגדולה, סימוני פסגות ויעדים רבים, הרחבת התא המשפחתי והרצון להגשים את החלום הגדול ביותר שלי, יצרתי את מותג האיפור שלי – YULI MANA COSMETICS.

מותג שמגשים את כל מה שחלמתי עליו יותר מעשור, מגבש בתוכו המון תובנות, רעיונות, פתרונות שידעתי במשך שנים שהייתי רוצה שייושמו במציאות ויכניסו אור ויופי לאנשים שרוצים להדגיש את הטוב בהם מבחוץ ומבפנים.

אודות המותג       לחנות

דילוג לתוכן