10% הנחה על הרכישה הראשונה בהצטרפות למועדון הלקוחות

אודות

YULI MANA COSMETICS

איפור הוא שפה,
הוא הדרך להביע את מי שאנחנו,
הוא כלי המאפשר לנו להדגיש את כל מה שיפה בנו, הוא נותן לנו מקום ליצור ולהביע את עצמנו ומחזק את התחושה החיובית שלנו כלפי עצמנו.

בעקבות כל הרגשות החיוביים והתשוקה הגדולה לעולם האיפור, נולד המותג שלי – YULI MANA COSETICS, שבא להעביר לעולם את מה שאני מרגישה כלפי איפור ולאפשר לאנשים נוספים להתאהב בעצמם מחדש דרך גוונים, מרקמים, טקסטורות וסגנונות איפור מגוונים.

האיפור שייך לכולם, אז בואו נחגוג אותו

אחרי שנים רבות של ניסיון ועבודה בתור מאפרת, בלוגרית ומובילת דעה בעולמות הביוטי, הרגשתי שהגיע הזמן לייצר קו איפור ייחודי משלי עבור כל אדם (אישה או גבר) בכל גיל, עבור כל סוגי עור, עם טעם שונה האחד מהשני ולהעניק להם מענה חדשני, איכותי, מהפנט ומרגש ליצור את הלוק המושלם שמרגיש להם הכי הם שבעולם.

"…לכל אדם יש מקום לבטא את עצמו ולהרגיש הכי יפה שיש, ויותר מזה – להרגיש בביטחון מלא שיש מי שעומד מאחוריו, תומך בו ומאפשר לו קבלת ייצוג שוויוני במחשבה תחילה…"

הדור הבא של מוצרי האיפור

כל מוצרי האיפור שלי קיבלו התייחסות ומחשבה מעמיקים, כך שהחוויה תעבור בכל פעם שאתם מתאפרים ותעורר לכם את כל החושים: טעם מתקתק, מרקם מלטף ונעים לעור של מוצרי האיפור, ריח ייחודי ונעים ועד פורמולות חדשניות שמשאירות את האיפור שלכם לזמן ארוך יותר ונראות טוב יותר מכל מה שהכרתם.

ייצרתי עבורכם מגוון רחב של תכשירי איפור מגוונים למראה השלם והמושלם, שידגישו את כל הנתונים הנפלאים שקיבלתם. חשוב גם לציין שכל מוצר איפור ששייך למותג עבר פיקוח קפדני עד שהגיע אל פס הייצור וכמובן אליכם, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מתאפרים עם הטוב ביותר.

האיפור מבית YULI MANA COSMETICS בא להביא עימו בשורה חברתית, עוצמתית וחוויתית שמראה שהיופי מתחיל מבפנים ומשתקף אל הבחוץ. ברגע שהנפש שלנו שלמה ושאנחנו אוהבים את עצמנו, אנחנו באמת מרגישים ונראים הכי יפים שיש. לכן קו האיפור שלי הינו על טהרת האיפור הטבעי והמעודן, שבא להוריד את הפילטרים ופשוט להאיר את היופי שבכם כלפי חוץ.
דילוג לתוכן